ادعای بی گناهی یک قاتل: من اشتباهی ام!

به گزارش گفتگوی عادلانه، پسر جوان که طی درگیری دسته جمعی دوستش را کشته بود، دیروز در دادگاه ادعا کرد اشتباهی بازداشت شده است.

ادعای بی گناهی یک قاتل: من اشتباهی ام!

به گزارش، رسیدگی به این پرونده از تابستان سال 96 به دنبال درگیری دسته جمعی داخل پارکی در کیانشهر شروع شد.

در این دوئل مرگبار پسر 24 ساله ای به نام عادل کشته شده بود. پلیس به تحقیق پرداخت و شاهدان، عامل جنایت را دوست صمیمی عادل به نام نریمان معرفی کردند. وی بازداشت شد، اما ادعا کرد بی گناه است.

وی دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد. در ابتدای جلسه اولیای دم برای وی حکم قصاص خواستند.

سپس متهم گفت: آن روز من در خانه تنها بودم و مادر و خواهرم به همراه عمه ام به پارک سر خیابان رفته بودند که دوستم با من تماس گرفت و گفت عادل در پارک مادر و خواهرم را با شیشه شکسته تهدید نموده است. من که از شنیدن این حرف عصبانی شده بودم چاقوی آشپزخانه را برداشتم و با موتور مقابل خانه عادل رفتم.

خواهر عادل به من گفت بهتر است تا درگیری بالا نگرفته آن جا را ترک کنم، اما همان موقع شوهر خواهر عادل سر رسید و به من فحاشی کرد. دوستان عادل نیز به سمتم حمله کردند. شوهرخواهر عادل با مشت به سرم کوبید که زمین افتادم و چاقو از دستم رها شد.

من همان موقع سوار موتور دوستم شدم و به خانه برگشتم، اما صبح روز بعد به اتهام قتل عادل بازداشت شدم. وی ادامه داد: شرکت نمایندگان در دعوا چاقوی مرا به عنوان آلت قتاله به پلیس ارائه نموده بودند. در حالی که روی چاقوی من اثری از خون وجود نداشت. پزشکی قانونی نیز در گزارشی اعلام نموده عادل با چاقوی دو لبه کشته شده است، اما چاقویی که همراهم بود چاقوی آشپزخانه بود.

وی گفت: عادل دوست صمیمی ام بود و من هیچ خصومتی با او نداشتم. من به اشتباه در این ماجرا بازداشت شده ام و بی گناهم.

سپس هفت متهم دیگر که همگی با قرار وثیقه آزاد بودند، یک به یک در صندلی ویژه ایستادند و به اتهام شرکت در نزاع دسته جمعی منجر به قتل از خود دفاع کردند؛ بنابراین گزارش، در سرانجام قضات وارد شور شدند تا برای این پرونده رای صادر نمایند.

منبع:خراسان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "ادعای بی گناهی یک قاتل: من اشتباهی ام!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای بی گناهی یک قاتل: من اشتباهی ام!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید