افتتاح سد لاستیکی لنگرود با حضور وزیر نیرو

به گزارش گفتگوی عادلانه، فرماندار لنگرود از افتتاح سد لاستیکی گالشکلام این شهرستان با حضور وزیر نیرو خبر داد و گفت: این سد با اعتباری معادل 16 میلیارد تومان احداث شده است.

افتتاح سد لاستیکی لنگرود با حضور وزیر نیرو

به گزارش گفتگوی عادلانه به نقل از ایسنا، سیروس شفقی در حاشیه بازدید از فرایند آماده سازی سد لاستیکی گالشکلام لنگرود در استان گیلان، از افتتاح این سد با حضور وزیر نیرو خبر داد و اظهار کرد: مراسم بهره برداری از این سد لاستیکی پنجشنبه هفته جاری برگزار می شود.

وی مساحت پروژه سد لاستیکی گالشکلام لنگرود را 3 هکتار دانست و اضافه نمود: این پروژه از تابستان سال 94 با اعتبار اولیه 6.6 میلیارد تومان از محل اعتبارات عمرانی استانی آغاز شده و تا به امروز حدود 16 میلیارد تومان برای آن هزینه شده است.

فرماندار لنگرود، پیشرفت فیزیکی پروژه سد لاستیکی گالشکلام را 98 درصد دانست و گفت: مبلغ مورد نیاز جهت تکمیل پروژه حدود دو میلیارد تومان است که اختصاص به فرازبند و نشیب بند دارد.

شفقی ظرفیت کل آب ذخیره سد را 4.8 میلیون متر مکعب و حجم مخزن را 1.1 میلیون متر مکعب دانست و شرح داد: اراضی تحت پوشش شد 2500 هکتار و حجم عملیات خاکی آن 125 هزار و 884 متر مکعب و حجم عملیات سنگی آن 23 هزار و 610 متر مکعب است.

وی گفت: سازمان آب منطقه ای کارفرمای سد لاستیکی لنگرود است.

منبع: همشهری آنلاین

به "افتتاح سد لاستیکی لنگرود با حضور وزیر نیرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح سد لاستیکی لنگرود با حضور وزیر نیرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید