انتقاد مدیرعامل مس از فدراسیون فوتبال، مگر مملکت ما کمونیستی است؟

به گزارش گفتگوی عادلانه، حامد نجفی در تبادل نظر با خبرنگاران با اشاره به صعود تیم فوتسال مس سونگون به فینال لیگ برتر فوتسال گفت: تنها هدف ما در این فصل این بود که قهرمان لیگ شویم تا در آسیا جام رفته از ایران را به کشورمان بازگردانیم. خوشبختانه هم در بازی رفت و هم در بازی برگشت مقابل تیم ستارگان ورامین خوب عمل کردیم و توانستیم فینالیست شویم.

انتقاد مدیرعامل مس از فدراسیون فوتبال، مگر مملکت ما کمونیستی است؟

وی ادامه داد: تیم ما از نظر روحی و جسمی در شرایط خوبی قرار داشت و مراقب بودیم بازیکنان دچار ویروس کرونا نشوند. ان شاءالله بازیکنان ما در بازی رفت و برگشت فینال هم شگفتی آفرین می شوند. برای ما فرقی ندارد که گیتی پسند فینالیست گردد یا سن ایچ ساوه هدف ما همانطور که گفتم قهرمانی است.

مدیرعامل باشگاه مس سونگون درباره زمان برگزاری فینال لیگ برتر فوتسال توضیح داد: در صورتجلسه قبلی سازمان لیگ آمده بود که در صورت کشیده شدن یکی از مسابقات مرحله نیمه نهایی به بازی سوم، فینال رفت روز یکشنبه آینده و بازی برگشت هم آدینه هفته آینده برگزار گردد ولی مسابقات فعلا معوق شده است.

نجفی در پاسخ به این سوال که آیا شما برگزاری بازی در این شرایط را به صلاح می دانستید؟ گفت: بازی با جان چند جوان ارزش ندارد. برخی ها شاید فکر نمایند چون تیم ما سال گذشته قهرمان شده است این حرف را می زنم ولی همه می دانیم برگزاری بازی حتی بدون تماشاگر هم خطرناک بود چون بازیکنان و اعضای تیم ها باید در هتل ها و فرودگاه ها رفت و آمد داشته باشند. به هر حال این بازیکنان همه سرمایه ایران هستند.

مدیرعامل باشگاه مس سونگون در ادامه صحبت هایش با گفتگوی عادلانه درباره محرومیت پنج جلسه ای اش از حضور در سالن های ورزشی که مقارن با فینالیست شدن مس شده است، گفت: فیلم بازی ما با تیم حفاری اهواز موجود است. من به داور هیچ بی احترامی نکردم، باشگاه مس تنها باشگاهی است که حتی تجلیل از داوران در حال بازنشستگی را هم در کارنامه دارد. سوال من این است مگر می گردد تیمی قهرمان لیگ گردد اما مدیرعامل تیم در سالن نباشد؟

نجفی اظهار کرد: من این موضوع را به ابراهیم شکوری سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال هم گفتم که ایشان هم خنده اش گرفت. دست هر کسی که محرومیت من را نوشته می بوسم اما خنده دار است تیمی فینالیست گردد و مدیرعاملش درسالن نباشد. من هم نامه ای را به کمیته استیناف فدراسیون فوتبال ارسال کردم که در این رای تجدید نظر گردد.

وی اضافه کرد: در همان مسابقه بازیکن تیم من عصبانی شده و داور او را با کارت قرمز اخراج نموده است ولی کمیته انضباطی باز هم این بازیکن را محروم نموده است. مگر محرومیت دوباره معنایی دارد؟ گویا سال 98 در فدراسیون فوتبال تدبیر این بوده که هر کسی حرف بزند محروم می گردد. با این شرایط آیا هیچ کس نباید علیه تصمیمات فدراسیون انتقاد کند؟ مگر فدراسیون عاری از اشتباه است که خطا نداشته باشد؟ مگر دولت کمونیستی است که کسی حرفی بزند و مواخذه اش نمایند؟ کشور ما جمهوری اسلامی است و حتی رهبرمان می گوید اگر جایی اشتباه دیدید انتقاد کنید و راه حل بدهید.

مدیرعامل باشگاه مس اعلام کرد: من را پنج جلسه محروم کردند و دست هر کسی که این رای را نوشته، می بوسم اما سوالم این است که داور را چه کار کردند؟ اشتباه داور که اظهر من الشمس بود و همه کارشناسان می گویند او اشتباه نموده است. آقای فدراسیون داور بعد از آن اشتباه چند جلسه محروم شده است؟

نجفی گفت: اصلا برای تماشای فینال به سالن نمی روم، آنقدر عرضه دارم که برای بازی های تیمم پخش زنده تلویزیونی بگیرم و گرم و نرم در خانه بنشینم و بازی را تماشا کنم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "انتقاد مدیرعامل مس از فدراسیون فوتبال، مگر مملکت ما کمونیستی است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد مدیرعامل مس از فدراسیون فوتبال، مگر مملکت ما کمونیستی است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید