برگزاری جشنواره رسانه های دیجیتال سلامت از 25 مهر

نخستین جشنواره رسانه های دیجیتال سلامت در روزهای 25 و 26 مهرماه جاری در سالن همایش های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می گردد.

برگزاری جشنواره رسانه های دیجیتال سلامت از 25 مهر

به گزارش خبرنگاران، نخستین جشنواره رسانه های دیجیتال سلامت با هدف استفاده از ظرفیت بالای رسانه های دیجیتال در ارتقای سواد سلامت جامعه و جریان سازی و بسترسازی برای فراوری و توسعه محتوای دیجیتال سلامت و با شعار رسانه های دیجیتال، نبض اجتماعی شدن سلامت در مرکز همایش های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می گردد.

این جشنواره در روزهای 25 و 26 مهرماه و در بخش های بازی های رایانه ای، تلفن همراه، نرم افزارهای رایانه ای، وب سایت و وبلاگ اطلاع رسانی، آموزشی، سرویس ها و خدمات الکترونیک سلامت، شبکه های اجتماعی، سامانه های هوشمند سلامت و هنرهای دیجیتال با حضور فعلان حوزه دیجیتال برگزار می گردد.

علاوه بر آن شتاب دهنده برتر سلامت، دانشگاه ها، سازمان های مردم نهاد و دستگاه های برتر در حوزه فراوری رسانه های دیجیتال سلامت، شرکت برتر در حوزه فراوری رسانه های دیجیتال، استارت آپ برتر سلامت، مقالات و پژوهش های مرتبط با رسانه های دیجیتال و بخش بین الملل (آثار دیجیتال ایرانی که توانسته اند در کشورهای دیگر فروش داشته باشد) به عنوان بخش های جنبی این جشنواره تعریف گردیده است.

بر این اساس در این جشنواره تمامی آثار و خدمات مرتبط با تامین، حفظ و ارتقای سلامت جسمی، روانی، اجتماعی و معنوی مورد پذیرش قرار گرفته اند.

امیرحسین اسدی، دبیر جشنواره رسانه های دیجیتال سلامت از راه اندازی مرکز نوآوری و شتابدهی سلامت اطلاع داد و گفت: طبق برنامه ریزی های اجرا شده این مرکز تا اواسط مهر ماه جاری به منظور ارائه خدماتی چون خدمات منتورینگ و مشاوره، تامین سرمایه اولیه، تامین بازار و همکاری در اخذ برخی از مجوزهای قانونی راه اندازی می گردد.

وی اضافه نمود: با راه اندازی این مرکز درصدد هستیم که بتوانیم حداقل تا خاتمه سال در زمینه برگزاری 30 استارت آپ حوزه سلامت دیجیتال سرمایه گذاری کنیم.

دبیر جشنواره رسانه های دیجیتال سلامت در ادامه تأکید کرد: ما در منطقه از لحاظ کاربری اینترنت صندلی خوبی داریم و ضریب نفوذ اینترنت در کشورمان حدود 82 درصد است، همچنین نزدیک به 60 میلیون گوشی و ابزارهای هوشمند در اختیار مردم ایران است که از این پتانسیل ها می توان در جهت توسعه اقتصاد دیجیتال سلامت استفاده کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "برگزاری جشنواره رسانه های دیجیتال سلامت از 25 مهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری جشنواره رسانه های دیجیتال سلامت از 25 مهر"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید