تیم ملی ایران قهرمان تیمی مسابقات کاپ آسیایی پارااسکی شد

اولین دوره مسابقات کاپ آسیایی پارااسکی با قهرمانی تیم ملی ایران در بخش تیمی در پیست امام زاده هاشم به خاتمه رسید.

تیم ملی ایران قهرمان تیمی مسابقات کاپ آسیایی پارااسکی شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جانبازان و معلولین، اولین دوره مسابقات بین المللی پاراصحرانوردی در ماده پاتیناژ روز آدینه 19 بهمن با حضور تیم های ملی ایران و قزاقستان و یک تیم از استان زنجان و استان تهران در ماده های کم بینایان و نابینایان، نشسته و ایستاده مردان و بانوان در پیست امام زاده هاشم در آبعلی برگزار گردید.

در بخش کم بینایان و نابینایان و در مسافت دو و نیم کیلومتر الهه قلی فلاح با زمان 22 دقیقه و 30 ثانیه و 56 صدم ثانیه اول شد.

در بخش نشسته 5 کیلومتر یوری برزین از قزاقستان با زمان 31 دقیقه و 14 ثانیه و 85 صدم ثانیه اول شد و حسن میرزاحسینی از ایران با زمان 52 دقیقه و 25 ثانیه و 70 صدم ثانیه دوم شد.

در بخش ایستاده 10 کیلومتر ابوالفضل خطیبی از ایران با زمان 35 دقیقه و 10 ثانیه و 97 صدم ثانیه در صندلی نخست ایستاد، علی موف نورلان از قزاقستان با زمان 35 دقیقه و 55 ثانیه و 56 صدم ثانیه در رده دوم نهاده شد و ولادیمیر مسیو از قزاقستان با زمان 41 دقیقه و 29 ثانیه و 36 صدم ثانیه سوم شد.

در این بخش پیمان صالحی از استان زنجان با زمان 1 ساعت و 1 دقیقه و 35 ثانیه و 27 صدم ثانیه در رده چهارم نهاده شد و امیر سهرابی از استان زنجان با زمان 1 ساعت و 6 دقیقه و 31 ثانیه و 44 صدم ثانیه پنجم شد. مرتضی محمدی از استان زنجان و امین امانی نژاد نتوانستند مسابقه را به خاتمه برسانند.

در بخش تیمی تیم ملی ایران با کسب 4 طلا و 2 نقره اول شد و تیم قزاقستان با 2 مدال طلا، 2 نقره و 2 برنزدوم شد.

تیم استان زنجان با کسب دو مقام چهارم و پنجمی در صندلی سوم ایستاد.

منبع: همشهری آنلاین

به "تیم ملی ایران قهرمان تیمی مسابقات کاپ آسیایی پارااسکی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم ملی ایران قهرمان تیمی مسابقات کاپ آسیایی پارااسکی شد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید