خبرنگاران استاندار کردستان: دستگاه های دولتی در بیان عملکرد و دستاوردهای خود به جامعه ناتوان هستند

به گزارش گفتگوی عادلانه، سنندج - خبرنگاران - استاندار کردستان با بیان اینکه دستگاه های دولتی در بیان عملکرد و دستاوردهای خود به جامعه ناتوان هستند گفت: روابط عمومی ها دستاوردهای بزرگ دولت در استان را برای مردم بیان کنند.

خبرنگاران استاندار کردستان: دستگاه های دولتی در بیان عملکرد و دستاوردهای خود به جامعه ناتوان هستند

بهمن مرادنیا روز دوشنبه در مراسم گرامیداشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی گفت: مدیران روابط عمومی دستگاه ها باید جایگاه واقعی خود را بشناسند و این مهم جز با کوشش و کوشش خود آنان میسر نخواهد شد.

وی با بیان اینکه روابط عمومی های ادارات فقط متشر نماینده اخبار نباشند، افزود: فعالان این حوزه توانمندی و ضعف های سیستم را به مدیران منعکس نمایند، ضمن اینکه نیاز است در راستای امید آفرینی به جامعه و مدیریت افکار عمومی گام بردارند.

استاندار کردستان یادآور شد: بخش عمده ای از مسائل روابط عمومی ها بخاطر این است که به جایگاه خود در سازمان ها واقف نیستند، در حالیکه فعالان این حوزه از دستگاه ها باید مدیران را متقاعد به اهمیت جایگاه خود نمایند تا بتوانند نقش خود را به عنوان روابط عمومی پیروز ایفا نمایند.

مرادنیا با بیان اینکه همه دستگاه ها موظف هستند اهمیت ویژه ای برای روابط عمومی قائل باشند، تاکید کرد: در فضایی که به عصر ارتباطات معروف است اطلاعات به درستی در اختیار مردم قرار داده نمی شود، پس درخواست می کنیم روابط عمومی ها قوی عمل کرده و در این زمینه پیروز عمل نمایند.

وی به کوشش برخی افراد در زمینه ممانعت از انجام سرمایه گذاری در استان اشاره کرد و گفت: تفکری بر استان حاکم است که همواره عده ای کوشش می نمایند مانع ایجاد توسعه منطقه شوند، بنابراین وظیفه روابط عمومی ها و رسانه ها است که به مردم اطلاع رسانی کرده و از اجرایی شدن توطئه های این افراد ممانعت نمایند.

استاندار کردستان با بیان اینکه کارهای بسیار خوبی در استان اجرا شده است، افزود: وقتی مردم از این اقدامات و فعالیت ها اطلاع ندارند، قطعا دچار ناامیدی می شوند و این نشان می دهد ما در عرصه اطلاع رسانی درست عمل نکرده ایم، چراکه مردم می گویند دولت کاری نکرده و ما چیزی ندیده ایم.

مرادنیا بر لزوم کوشش دستگاه های مختلف برای ارائه عملکرد دولت به مردم تاکید کرد و گفت: در دست اجرا بودن راه آهن همدان - سنندج و تخصیص آب به 100 هزار هکتار از اراضی کشاورزی از جمله اقدامات مهمی است که باعث توسعه استان می شود و این موارد باید به اطلاع مردم برسد.

2 نفر از مدیران روابط عمومی های کردستان هم به ارائه دیدگاه ها و مسائل این حوزه پرداختند و خواستار اجرایی شدن سند راهبردی روابط عمومی ها، ارتقا جایگاه این حوزه در ادارات، فعال کردن تعاونی مسکن روابط عمومی ها، تجهیز روابط عمومی های ادارات به تجهیزات لازم و برگزاری دوره های آموزشی و کاربردی شدند.

همچنین در این مراسم از 20 تن از مدیران روابط عمومی ادارات و دستگاه های اجرایی کردستان با اهدای لوح تقدیر شد.

27 اردیبهشت ماه به عنوان روز روابط عمومی و اطلاع رسانی نامگذاری شده که سرآغاز هفته ای به همین نام است و تا دوم خرداد ادامه دارد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران استاندار کردستان: دستگاه های دولتی در بیان عملکرد و دستاوردهای خود به جامعه ناتوان هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران استاندار کردستان: دستگاه های دولتی در بیان عملکرد و دستاوردهای خود به جامعه ناتوان هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید