خبرنگاران تعداد بیماران کرونا در ایلام به 183 نفر رسید

به گزارش گفتگوی عادلانه، ایلام - خبرنگاران - رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: مجموع مبتلایان به ویروس کرونا در این استان با افزایش 17 مورد جدید به 183 نفر رسید.

خبرنگاران تعداد بیماران کرونا در ایلام به 183 نفر رسید

دکتر محمد کریمیان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار گفتگوی عادلانه گفت: تعداد بیماران فوتی مبتلا به کرونا نیز کماکان 10 نفر است و طی 24 گذشته فوتی نداشتیم.

کریمیان یادآور شد: همچنین تا به امروز 70 نفر از بیماران مبتلا به ویروس کرونا بهبود یافته و یا در قرنطینه خانگی قرار دارند و دوره نقاهت خود را در منزل و زیر نظر کادر درمانی طی می نمایند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام افزود: بعضی از بهبودیافتگان نیز بعد از ترخیص از بیمارستان به نقاهتگاه موقت 14 روزه ارجاع داده می شوند تا زمان بهبودی کامل تحت نظر باشند.

وی از مردم خواست دید و بازدیدها و سفرهای نوروزی و خروج از منزل خود را کاهش دهند و از مهمانان خارج استان نیز بخواهند در زمان دیگری به ایلام مسافرت نمایند تا زنجیره انتقال این ویروس کاهش یابد.

بر اساس اعلام سخنگوی وزارت بهداشت از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس یافته های آزمایشگاهی، 1028 مورد جدید ابتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد و تا امروز 21638 بیمار مبتلا به این بیماری در کشور گزارش شده است.

خوشبختانه 7913 نفر از بیماران کووید19 در کشور بهبود یافته و ترخیص شده اند.

متاسفانه با جان باختن 129 نفر از بیماران، مجموع درگذشتگان بر اثر این بیماری در کشور به 1685 نفر رسید.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران تعداد بیماران کرونا در ایلام به 183 نفر رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تعداد بیماران کرونا در ایلام به 183 نفر رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید