خلیلی: تیم جدیدی نبسته ایم، قوی تر هم شده ایم، تمام بازیکنان خارجی مدنظر باشگاه گزینه های کالدرون هستند

محسن خلیلی، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد این تیم تمام بازیکنان خود را حفظ کرده است و نسبت به فصل گذشته تیمی قوی تر هم شده اند.

خلیلی: تیم جدیدی نبسته ایم، قوی تر هم شده ایم، تمام بازیکنان خارجی مدنظر باشگاه گزینه های کالدرون هستند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران از مشهد مقدس، محسن خلیلی درباره میزبانی شهر مشهد مقدس از مراسم قرعه کشی لیگ برتر گفت: هنوز که میزبانی را ندیدیم، اما مسلماً کنار امام رضا (ع) بودن توفیقی است. امیدواریم زمان پروازمان هم اجازه بدهد تا نایب الزیاره دوستان باشیم. در کل، همه شهرها یکی است و این خیلی کار قشنگی است و این طور مسئولان بیشتر خودشان را سهیم می دانند.

وی درباره حضور مایگا در تست های پزشکی نیز گفت: در مورد تمام مسائل جابجاییی سخنگوی اصلی باشگاه که مدیرعامل هم است، صحبت می کند. در مورد بازیکنان خارجی هم اطلاعات کامل را ایشان دارد و او صحبت کند بهتر است، اما در کل بازیکنان خارجی مدنظر ما، همان هایی هستند که کالدرون پیشنهاد داده است.

خلیلی در پاسخ به این پرسش که دوست دارد دربی در هفته چندم برگزار شود، مطرح نمود: فرقی نمی کند، دربی، دربی است. ان شاءالله هر هفته ای باشد، بازی زیبایی باشد و هواداران از این بازی لذت ببرند.

مدیر تیم پرسپولیس در پاسخ به پرسشی در مورد جابجایی این تیم یادآور شد: تیم ما همان تیم سال گذشته است و تیم جدیدی بسته نشده است! پرسپولیس قوی تر هم شده و سه بازیکن به آن اضافه شده اند که دو بازیکن ملی پوش هستند و یک بازیکن دیگر هم بازیکن سابق تیم ما بوده است.

وی همچنین درباره شکایت باشگاه پرسپولیس از یک هنرمند که به لوگوی این باشگاه توهین کرده بود، گفت: شکایت از ایشان را دنبال کرده ایم و فکر می کنم خبرش هم روی سایت باشگاه است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خلیلی: تیم جدیدی نبسته ایم، قوی تر هم شده ایم، تمام بازیکنان خارجی مدنظر باشگاه گزینه های کالدرون هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلیلی: تیم جدیدی نبسته ایم، قوی تر هم شده ایم، تمام بازیکنان خارجی مدنظر باشگاه گزینه های کالدرون هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید