دایی: مجیدی نباید مربیگری امیدها را می پذیرفت، فعلا نمی خواهم در فوتبال کار کنم

به گزارش گفتگوی عادلانه، من از اعضای هیات مدیره و همین طور مدیرعامل کارخانه و همین طور باشگاه تشکر می کنم اما من نمی توانم راهنمایی این تیم را بر عهده بگریم. به مسوولان باشگاه گل گهر گفتم الان تمرکز و توانایی لازم را ندارم که به تیم گل گهر سیرجان یاری کنم.

دایی: مجیدی نباید مربیگری امیدها را می پذیرفت، فعلا نمی خواهم در فوتبال کار کنم

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال معتقد است اگر فرهاد مجیدی سرمربی تیم ملی امید باقی می ماند و تیمش نتیجه نمی گرفت، پرونده مربی گری اش بسته می شد.

علی دایی در گفت وگو با ایسنا درباره حواشی تیم ملی امید و حضور حمید استیلی در راس کار کادر فنی این تیم گفت: خیلی به طور ریز مسائل تیم ملی امید را دنبال نمی کنم؛ اما تیم ملی امید ما باید بهترین کارد فنی را در اختیار داشته باشد تا بعد از این همه سال به المپیک صعود کند. خوشبختانه تیم ملی بزرگسالان 2 دوره پیاپی به جام جهانی رفته است اما تیم ملی امید ما احتیاج به آنالیز بیش تری دارد. متاسفانه ما زمان را از دست دادیم و از این شاخه به آن شاخه پریده ایم و تا به حال نتوانسته ایم تصمیم درست و حسابی بگیریم. ما درباره تیم ملی امید جهت را اشتباه رفتیم اما امیدواریم این تیم پیروز گردد. ما به غیر از ان شاءالله گفتن کار دیگری از دست ما بر نمی آید اما ان شاءالله بتوانند پیروز باشند و تیم ملی امید را به المپیک ببرند. همه ما آرزو داریم تیم ملی امید خوب شکل بگیرد و به المپیک صعود کند. من برای آقای استیلی آرزوی پیروزیت می کنم تا در تیم ملی امید که راه پرخطری در پیش دارد پیروز باشد.

او در پاسخ به این سوال که آیا بهتر نبود فرهاد مجیدی به کارش در تیم ملی امید ادامه می داد؟ گفت: من در کم و کیف کارهای فرهاد مجیدی نیستم اما او اگر می ماند و تیم ملی به المپیک صعود نمی کرد، پرونده مربی گری اش بسته می شد. به نظر من تیم ملی امید احتیاج به یک فرد باتجربه تر دارد که کارنامه و دوران مربی گری خوبی داشته باشد. مربی تیم ملی امید باید بتواند همه استعدادها را به خوبی شناسایی کند.

دایی توضیح داد: فرهاد مجیدی دوست و رفیق من است و زمانی که نامش به عنوان گزینه سرمربی گری تیم ملی امید مطرح شد، دوست نداشتم این پیشنهاد را قبول کند. فرهاد مجیدی می تواند مربی بزرگی گردد چون توانایی و استعداد لازم را دارد. او در تیم های بزرگ تجارب زیادی به دست آورده است. به نظر من فرهاد مجیدی از همان ابتدا نباید این مسوولیت را قبول می کرد همان طور که گفتم او می تواند در آینده یکی از مربیان بزرگ فوتبال ایران گردد و به فوتبال ایران خدمت کند. نباید کاری کنیم که فرهاد مجیدی را از دست دهیم تا او بتواند مربی گری را به درستی آغاز کند و در آینده پیروز گردد.

وی درباره مذاکراتش با باشگاه گل گهر سیرجان اظهار کرد: من از اعضای هیات مدیره و همین طور مدیرعامل کارخانه و همین طور باشگاه تشکر می کنم اما من نمی توانم راهنمایی این تیم را بر عهده بگریم. به مسوولان باشگاه گل گهر گفتم الان تمرکز و توانایی لازم را ندارم که به تیم گل گهر سیرجان یاری کنم. فعلا تصمیم ندارم در فوتبال کار کنم و درگیر کارهای شخصی خودم هستم. امروز (دوشنبه) دوباره با مسوولان این باشگاه سیرجانی جلسه ای داشتیم و به آن ها گفتم خودم دلم می خواهد که به تیم فوتبال مردم سیرجان یاری کنم اما متاسفانه شرایطش را ندارم که این کار را انجام دهم.

دایی در سرانجام درباره درگذشت جعفر کاشانی گفت: درگذشت جعفر کاشانی، ضایعه بزرگی برای ورزش و فوتبال ایران بود. مخصوصا پرسپولیسی ها و شاهینی ها که او را واقعا دوست داشتند او از بزرگان فوتبال ما بود. ما یک مرد بزرگ را از دست دادیم و فکر نمی کنم حالا حالاها، آدم هایی که مثل ایشان از دست دادیم را دوباره در فوتبال ما متولد گردد.

منبع: عصر ایران

به "دایی: مجیدی نباید مربیگری امیدها را می پذیرفت، فعلا نمی خواهم در فوتبال کار کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دایی: مجیدی نباید مربیگری امیدها را می پذیرفت، فعلا نمی خواهم در فوتبال کار کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید