صحت انتخابات حوزه انتخابیه زاهدان تایید شد

به گزارش گفتگوی عادلانه، استاندار سیستان و بلوچستان گفت: صحت انتخابات حوزه انتخابیه زاهدان از سوی 2 تن از کاندیدا های معترض و نماینده شورای نگهبان تایید شد.

صحت انتخابات حوزه انتخابیه زاهدان تایید شد

به گزارش از ، احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان در جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا از بازگشایی تعدادی از صندوق های اخذ رای با حضور نماینده شورای نگهبان و 2 کاندیدای معترض به نتیجه انتخابات در زاهدان و تایید صحت انتخابات توسط آنان اطلاع داد.

او گفت: براساس گزارش شورای نگهبان سالم ترین انتخابات در سیستان و بلوچستان برگزار شده است.

استاندار سیستان و بلوچستان اضافه کرد: علیرغم اینکه در روز انتخابات هیچگونه شکایتی از فرایند برگزاری انتخابات واصل نشده بود، بعد از اعلام نتیجه در زاهدان عده ای معترض بودند و دلیل کافی و فنی برای بازگشایی صندوق ها وجود نداشت.

وی اعلام کرد: با وجود نبود دلیل کافی و فنی قانونا نباید صندوق های اخذ رای بازگشایی می شد، اما به جهت برطرف شائبه، با حضور نماینده شورای نگهبان و 2 تن از کاندیدا های معترض حوزه انتخابیه زاهدان، هریک از این کاندیدا ها 10 صندوق را معرفی کردند و از مجموع 20 صندوق مقرر شد 10 صندوق بازگشایی گردد که اگر اشکالی در این صندوق ها مشاهده شد بقیه صندوق ها نیز باز گردد.

موهبتی ادامه داد: بعد از بازگشایی صندوق سوم، کاندیدا های معترض با تایید صحت برگزاری انتخابات و مجریان انتخابات خواهان توقف بازگشایی صندوق ها شدند.

ع

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "صحت انتخابات حوزه انتخابیه زاهدان تایید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صحت انتخابات حوزه انتخابیه زاهدان تایید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید