فارس من، هیچ گونه تغییری در برگزاری امتحانات دانشگاه پیغام نور وجود ندارد

به گزارش گفتگوی عادلانه، مدیر کل روابط عمومی دانشگاه پیغام نور با بیان اینکه هیچ گونه تغییری در برگزاری امتحانات دانشگاه پیغام نور وجود ندارد، گفت: آزمون دانشجویان بر اساس زمان بندی اعلام شده برگزار خواهد شد.

فارس من، هیچ گونه تغییری در برگزاری امتحانات دانشگاه پیغام نور وجود ندارد

از پروفایل اینستاگرام behrouz azand دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی گفتگوی عادلانه، سامانه فارس من سامانه ای است که مخاطبان گفتگوی عادلانه می توانند به وسیله آن مسائل خود در تمام حوزه ها را مطرح نمایند تا گفتگوی عادلانه این مسائل را پیگیری نموده و پاسخ آن را از مسؤولان دریافت نمایند.

مخاطبان گفتگوی عادلانه موضوع مطالبه تغییر زمان امتحانات دانشگاه پیغام نور را مطرح نموده و از گفتگوی عادلانه خواهان گفت وگو با مسئولان شدند که گفتگوی عادلانه گفتگوی عادلانه برحسب وفای به عهد این موضوع را در دستور کار قرار دادند.

امیرحسین بهروز مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیغام نور در این رابطه، گفت: با توجه به اینکه این دانشگاه ترم تابستان برگزار خواهد نمود تقویم آموزشی این دانشگاه تغییری نخواهد داشت و طبق روال در زمان مشخص انجام می گردد.

وی اضافه کرد: تأکید می کنم هیچ گونه تغییری در برگزاری امتحانات دانشگاه پیغام نور وجود ندارد و آزمون دانشجویان در زمان بندی اعلام شده برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری فارس

به "فارس من، هیچ گونه تغییری در برگزاری امتحانات دانشگاه پیغام نور وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فارس من، هیچ گونه تغییری در برگزاری امتحانات دانشگاه پیغام نور وجود ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید