فاوره: نمی توان انتظار داشت مقابل اینتر 10 موقعیت گلزنی داشته باشیم، هنوز هر اتفاقی ممکن است رخ دهد

به گزارش گفتگوی عادلانه، سرمربی تیم فوتبال بورسیا دورتموند با وجود شکست تیمش مقابل اینتر در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا از عملکرد شاگردانش راضی است.

فاوره: نمی توان انتظار داشت مقابل اینتر 10 موقعیت گلزنی داشته باشیم، هنوز هر اتفاقی ممکن است رخ دهد

به گزارش گفتگوی عادلانه، لوسین فاوره که شاگردانش شب گذشته (چهارشنبه) در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در دیداری خارج از خانه مقابل اینتر تن به شکست 2 بر صفر دادند، پس از این بازی گفت: ما عالی باز کردیم و در نیمه اول به لحاظ تیمی مستحکم بودیم و تنها نکته منفی گلی بود که دریافت کردیم. به غیر از آن گل همه چیز در نیمه اول خوب بود.

وی اضافه نمود: ما موقعیت هایی زیادی در این بازی نداشتیم، اما بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتیم. ما شکیبا بودیم و مانع از شکل دریافت ضدحملات اینتر شدیم. پیش از اینکه در نتیجه 2 بر صفر عقب بیافتیم، موقعیت هایی هم برای گشودن دروازه حریف داشتیم که می توانستیم از آنها بهتر استفاده کنیم.

سرمربی دورتموند صحبت هایش را اینطور ادامه داد: برنامه ما این بود که بازی به هم پیوسته ای را از خود ارائه کنیم و در مواقع لزوم اینتر را تحت فشار قرار دهیم. در تقابل با تیمی همچون اینتر هم نمی توان انتظار داشت که 10 موقعیت گلزنی داشته باشیم. ما در گروه دشواری قرار داریم، اما هنوز هر اتفاقی ممکن است، رخ دهد.

دورتموند و اینتر اکنون 4 امتیازی هستند و پشت سر بارسلونای 7 امتیازی در جدول رده بندی گروه F قرار دارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فاوره: نمی توان انتظار داشت مقابل اینتر 10 موقعیت گلزنی داشته باشیم، هنوز هر اتفاقی ممکن است رخ دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فاوره: نمی توان انتظار داشت مقابل اینتر 10 موقعیت گلزنی داشته باشیم، هنوز هر اتفاقی ممکن است رخ دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید