مشاوره آنلاین مردمی در وبگاه اینترنتی ویژه کروناویروس فارس

به گزارش گفتگوی عادلانه، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از راه اندازی بخش مشاوره آنلاین مربوط به بیماری کووید 19 به صورت روزانه، از صبح امروز در وبگاه اینترنتی ویژه کروناویروس فارس خبر داد.

مشاوره آنلاین مردمی در وبگاه اینترنتی ویژه کروناویروس فارس

به گزارش از ، سیدروح الله حسینی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز اظهار کرد: مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در طی روز های اخیر و در خلال برنامه های آموزش عمومی، با پرسش های مردمی فراوان در خصوص بیماری کووید19 روبرو بود که به همین دلیل، برنامه ریزی ها برای جوابگویی به این مطالبه مردمی، صورت گرفت.

او اضافه کرد: این بخش از امروز چهاردهم اسفند در وبگاه اینترنتی https://corona.sums.ac.ir/ آغاز به کار کرده و تیم پزشکی پیش بینی شده برای این منظور، از ساعت هشت صبح تا 20 هر روز، جوابگوی پرسش های مردمی هستند.

حسینی با اشاره به استقبال بالای عمومی از وبگاه اینرنتی ویژه کروناویروس فارس از زمان راه اندازی تا به امروز، ادامه داد: در همین رابطه از امروز و با راه اندازی این خدمت جدید نیز به حدود 200 مورد پرسش عمومی، پاسخ داده شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه انتشار مطالب آموزشی، آمار روزانه مبتلایان به کروناویروس در دنیا، ایران و استان فارس، همچنین اقدامات مجموعه وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی شیراز برای مهار این بیماری را از دیگر بخش های این وبگاه اینترنتی گفت.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "مشاوره آنلاین مردمی در وبگاه اینترنتی ویژه کروناویروس فارس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشاوره آنلاین مردمی در وبگاه اینترنتی ویژه کروناویروس فارس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید