مشخص عباسیان: تا به حال در نیمه اول تعویض نشده بودم، بازی کردن برابر تیم سابقم سخت است

تعیین عباسیان، هافبک چپ پای تیم فوتبال سایپا گفت: تا به حال در نیمه اول تعویض نشده بودم، اما این اتفاق در بازی با ماشین سازی افتاد.

مشخص عباسیان: تا به حال در نیمه اول تعویض نشده بودم، بازی کردن برابر تیم سابقم سخت است

تعیین عباسیان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد تساوی بدون گل سایپا برابر ماشین سازی در تهران گفت: ما هدفی جز برد نداشتیم، اما شرایط زمین چمن بسیار بد و وحشتناک بود. زمین فقط آب و گل بود و ما نتوانستیم کارهای تاکتیکی مورد نظرمان را در این زمین پیاده کنیم. ما به سه امتیاز این مسابقه احتیاج داشتیم، ولی متأسفانه دو امتیازی حساس را از دست دادیم.

وی که در نیمه اول این بازی توسط علی دایی تعویض شد، با اشاره به این اتفاق تأکید کرد: من هم از این موضوع تعجب کردم. در دوران فوتبالم تا به حال در نیمه اول تعویض نشده بودم، ولی این اتفاق در دیدار برابر ماشین سازی افتاد. من به تصمیم دایی احترام می گذارم. قطعاً او با هدف و استراتژی خاصی چنین تصمیمی گرفت. من هم تا زمانی که در زمین باشم با جان و دل برای تیمم بازی می کنم و تابع تصمیم سرمربی هستم.

هافبک تیم فوتبال سایپا در مورد بازی بعدی تیمش و تقابل با پدیده خراسان که در صدر جدول واقع شده است، خاطر نشان کرد: بازی با پدیده واقعاً سخت است. آنها تا الان عملکرد خوبی داشته اند. من چند سال برای این تیم بازی کردم و حالا برای اولین بار برابر تیم سابقم قرار می گیرم. طبیعتاً بازی کردن برابر تیم سابقم سخت است، اما امیدوارم که در این بازی عملکرد خوبی داشته باشیم و نتیجه لازم را بگیریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مشخص عباسیان: تا به حال در نیمه اول تعویض نشده بودم، بازی کردن برابر تیم سابقم سخت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشخص عباسیان: تا به حال در نیمه اول تعویض نشده بودم، بازی کردن برابر تیم سابقم سخت است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید