پدرام سلطانی برای دومین بار عضو شورای عمومی فدراسیون جهانی اتاق های بازرگانی شد

به گزارش گفتگوی عادلانه، پدرام سلطانی برای دومین بار به عنوان عضو شورای عمومی فدراسیون جهانی اتاق های بازرگانی برگزیده شد.

پدرام سلطانی برای دومین بار عضو شورای عمومی فدراسیون جهانی اتاق های بازرگانی شد

رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش که پیش از این دو دوره نایب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران بود، پیروز شد برای دومین دوره به عنوان عضو شورای عمومی فدراسیون جهانی اتاق های بازرگانی (WCF)، انتخاب شود.

این برای نخستین بار است که نماینده ایران پیروز شده است برای دو دوره متوالی در جمع اعضای شورای عمومی این فدراسیون باشد. این انتخاب در دورانی که تحریم های سخت علیه ایران اعمال شده است، اهمیت فراوانی دارد.

پدرام سلطانی سه سال قبل در انتخابات شورای عمومی فدراسیون اتاق های بازرگانی جهان (WCF)، به مدت 3 سال به عضویت این شورا در آمد و با معین شدن نتایج انتخابات جدید، او برای سه سال دیگر نماینده ایران در این شورا خواهد بود.

فدراسیون اتاق های بازرگانی جهان به عنوان یکی از شاخه های تخصصی اتاق بازرگانی بین المللی (ICC) در سال 1951 با هدف یکپارچه سازی تصمیمات در سطوح اقتصاد بین الملل تشکیل شد. این فدراسیون نهادی غیرسیاسی است که اعضای آن از میان فعالان اقتصادی بین المللی در بخش های بازرگانی و صنعت برگزیده می شوند. 5 هزار اتاق بازرگانی، اتاق مشترک، تشکل و انجمن اقتصادی و بازرگانی از 130 کشور جهان عضو اتاق بازرگانی بین المللی هستند.

شورای عمومی فدراسیون اتاق های بازرگانی جهان 20 کرسی دارد. پیش از این پدرام سلطانی درمورد اهمیت عضویت در آن با پایگاه خبری اتاق ایران گفت وگو کرده بود که اینجا قابل مشاهده است.

منبع: اتاق بازرگانی ایران

به "پدرام سلطانی برای دومین بار عضو شورای عمومی فدراسیون جهانی اتاق های بازرگانی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پدرام سلطانی برای دومین بار عضو شورای عمومی فدراسیون جهانی اتاق های بازرگانی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید