کشف 55 هزار مواد محترقه و دستگیری 11 نفر در چهاشنبه سوری کرمانشاه

به گزارش گفتگوی عادلانه، خبرنگاران/کرمانشاه معاون اجتماعی انتظامی استان کرمانشاه از کشف بیش از 55 هزار عدد انواع مواد محترقه و دستگیری یازده نفر در چهارشنبه سوری سال جاری اطلاع داد.

کشف 55 هزار مواد محترقه و دستگیری 11 نفر در چهاشنبه سوری کرمانشاه

سرهنگ محمدرضا آمویی در گفت و گو با گفتگوی عادلانه با بیان اینکه کرمانشاه چهارشنبه سوری آرامی را به نسبت سالهای گذشته پشت سر گذاشت، گفت: با توجه به بحث شیوع کرونا و خانه نشینی عمده افراد، خوشبختانه سال جاری شاهد چهارشنبه سوری آرامی در سطح استان بودیم.

وی اضافه نمود: در این بین بعضی افراد متاسفانه نسبت به هشدارها بی توجه بودند و اقدام به استفاده از مواد محترقه نموده و موجب آسیب به خود و دیگران شدند.

آمویی از کشف بیش از 55 هزار و 500 عدد انواع مواد محترقه در سطح استان در این شب اطلاع داد واضافه نمود: همچنین در این شب 14 کیلوگرم اکلیل سرنج کشف شد.

وی از دستگیری یازده نفر در رابطه با حوادث چهارشنبه سوری اطلاع داد واضافه نمود: هر یازده نفر دستگیر شده مرد هستند.

معاون اجتماعی انتظامی استان کرمانشاه اضافه نمود: همچنین 37 خودرو و یک دستگاه موتور سیکلت به دلیل ایجاد مزاحمت در این شب توقیف شده است.

آمویی در انتها از همکاری و همراهی مردم قدردانی کرد واضافه نمود: خوشبختانه سال جاری شاهد همکاری خوبی از سوی مردم بودیم و چهارشنبه سوری سال جاری با حوادث کمتری نسبت به سالهای گذشته همراه بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کشف 55 هزار مواد محترقه و دستگیری 11 نفر در چهاشنبه سوری کرمانشاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف 55 هزار مواد محترقه و دستگیری 11 نفر در چهاشنبه سوری کرمانشاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید