آشپزی

طرز تهیه بورک پنیر، صبحانه ای بی نظیر

بورک پنیری یکی از انواع بورک ترکیه ای است که برای وعده صبحانه تهیه می شود. تقریبا تمام مواد اولیه مورد نیاز برای این صبحانه لذیذ در منزل وجود دارد و شما به راحتی می توانید آن را تهیه کنید.

20 اسفند 1399

18 ایده برای بالا بردن انرژی بچه ها با صبحانه کامل و مقوی

تغذیه صحیح در قدرت یادگیری بچه ها موثر است و نخوردن صبحانه (ناشتایی) می تواند اثرات منفی بر یادگیری دانش آموزان داشته باشد.

2 بهمن 1399

طرز تهیه نان شکم پر کالباس و پنیر

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایران کوک ، نان شکم پر یک غذای خارجی و پر هوادار است.

22 آبان 1399

طرز تهیه پیاز سوخاری

خوشمزه ای هستند که گاهی برای ایجاد تنوع در برنامه غذایی مناسب هستند. این خوراکی های ترد و خوشمزه، یا به عنوان غذای اصلی و یا به عنوان پیش غذا و میان وعده، در کنار انواع سس مورد استفاده قرار می گیرند.

17 آبان 1399

دستورالعمل نصب کاشی حرفه ای

نصب کاشی با رووتایل دو برابر سریع تر است. این سیستم شناور کف، کاشی چینی است که با تکنولوژی کلیک فیت همراه شده است.

10 مهر 1399

چگونه آش آلو خوشمزه بپزیم؟

به گزارش زندگی امروز ،با سرد شدن هوا و گسترش بیماری سرماخوردگی افراد به دنبال پیشگیری از این بیماری و یا درمان سریعتر آن هستند. از آن جایی که سبزیجات از ترکیبات اصلی انواع آش مانند آش شلغم ، آش کلم و… می باشد، بنابراین مردم ترجیح می دهند این نوع غذاها...

27 اردیبهشت 1399

طرز تهیه لواشک زرشک ترش

اگر پای خرید تنقلات وسط باشد لواشک یکی از غیرمطمئن ترین تنقلاتی است که می توانیم از بیرون تهیه کنیم. لواشک هایی که بیرون تهیه می شوند در بهترین حالت یا طعم دل چسب و خوبی ندارند یا تازه نیستند و نکات بهداشتی در تهیه آن ها رعایت نشده است. اما خبر خوب این است...

1 آذر 1398

تغذیه سالم؛چگونه با حقوق ماهانه متوسط یک تغذیه سالم داشته باشیم

تغذیه سالم و مقوی با یک بودجه کم یا متوسط شاید در نگاه اول امری کمی سخت به نظر برسد اما غیرممکن نیست. اگر چه داشتن یک تغذیه سالم با بودجه کم شاید به این معنی باشد که باید از برخی سفرها یا برخی فعالیت های اجتماعی صرف نظر کنید اما مطمئن باشید که ارزشش را دارد....

25 تیر 1398

فروش 100 میلیون دستیار هوشمند الکسا توسط آمازون

آمازون 100 میلیون الکسا(دستیار صوتی هوشمند) فروخته است. فروش محصول اکوداتس (اسپیکر بلوتوث دار که با فرمان صوتی کنترل می گردد) نیز در فصل تعطیلات فراتر از انتظار بوده است.

29 اردیبهشت 1398

مادران دیروز و مردان امروز

برای رفع کردن مسائل زنان سرپرست خانوار باید تغییر ایجاد گردد که این تغییرات مستلزم هزینه های بسیاری است. در زمینه فرهنگی هم باید فرهنگ جامعه، نگاه مردم و دیدگاه ها نسبت به این افراد تغییر کند.

27 فروردین 1398