موسیقی

سالانه و کارگاه ملی گرافیک رضوی در سیستان و بلوچستان برگزار می گردد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان گفت: سالانه و کارگاه ملی گرافیک رضوی در دهه کرامت در سیستان و بلوچستان برگزار می گردد.

9 تیر 1399

17 آذرماه آخرین مهلت ثبت نام در سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر

آخرین مهلت ثبت نام در سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر 17 آذرماه جاری است.

27 دی 1398

آمادگی دانشگاه موسیقی ترکیه برای همکاری با هنرمندان ایرانی

رییس دانشگاه موسیقی کافکاس ترکیه در چارچوب نشست های پژوهشی جشنواره موسیقی نواحی ایران از نقش موسیقی بر منظومه های عاشقانه سخن گفت.

9 دی 1398

6 توصیه کوچک از استایلیست های معروف سلبریتی ها و ستاره های مد!

همه ما ستاره های سینما و موسیقی را روی فرش قرمزها دیده ایم؛ کفش های شیک، لباس های درخشان و یک ظاهر جذاب. راز این جذابیت را استایلیست های معروف این ستاره ها می دانند!

5 دی 1398

جشنواره ای به پاسداشت تنها پرنده اندمیک ایران

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان شاهرود گفت: نهمین جشنواره گردشگری سفر به زیستگاه زاغ بور در بخش بیارجمند شهرستان شاهرود و در روستای هدف گردشگری قلعه بالا برگزار می گردد.

12 آذر 1398

عصر جدید احسان علیخانی امشب پخش نمی گردد

برنامه تلویزیونی عصر جدید امشب پخش نمی گردد و قسمت بعدی آن، فردا شب روی آنتن می رود.

3 تیر 1398

مغز کم خواب ها خودخوری می کند

تهران- خبرنگاران- بر اساس مطالعات جدید، کم خوابی مداوم باعث می شود مغز میزان قابل توجهی از نورون ها و اتصالات سیناپسی را حذف کند و به تشخیص محققان، خواب جایگزین نمی تواند آسیب های وارده به مغز را جبران کند.

1 تیر 1398

اجراکننده موسیقی وی ال سی 3 میلیاردی شد

محبوب ترین اجراکننده موسیقی روی دسکتاپ و موبایل 3 میلیاردی شد.

4 خرداد 1398

6 نشست تخصصی در جایزه پژوهش سینمایی

دومین جایزه پژوهش سینمایی سال با حضور علیرضا رضاداد، منوچهر شاهسواری، اکبر نبوی، شهاب الدین عادل، احمد الستی، شهاب اسفندیاری، لادن طاهری،علی روحانی، مهدی رحیمیان، فریدون جیرانی، پدرام عظیمی و محمدعلی حسین نژاد نشست تخصصی برگزار می نماید.

6 اسفند 1397

نمایشگاه آثار هنرمندان ایران در مسکو برگزار گردید

هفته فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در روسیه با نمایشگاه آثار هنرهای تجسمی، هنرهای سنتی و صنایع دستی، اجرای موسیقی و نمایش فیلم هایی از سینمای ایران و کارگاه های هنری با حضور هنرمندان ایران برگزار گردید.

17 آذر 1397

ساخت پنل دیواری که به موسیقی واکنش نشان می دهد

به گزارش خبرنگاران به نقل از دیجیتال ترندز، شرکت نانولیف چراغ های هوشمند جدیدی را در IFA برلین رونمایی نموده است. این شرکت کانادایی با ارائه طرح Canvas در کیک استارتر فعالیت خود را شروع کرد. کانواس یک سیستم روشنایی ماژولی است که دیوار اتاق را به یک نقاشی درخشان...

26 آبان 1397

حضور فصل شکار در بخش مسابقه جشنواره سان فرانسیسکو

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی فیلم، فصل شکار اثر بلند داریوش یاری و به تهیه کنندگی علیرضا ابوالقاسمی نژاد که سال گذشته فراوری گردیده و اوایل سال جاری مراحل پایانی ساخت خود را پشت سر گذاشت، به بخش مسابقه یازدهمین جشنواره فیلم سانفرانسیسکو...

19 مهر 1397