اخبار مجلس

دولت الکترونیک یکی از الزامات تحقق جهش تولید است

هفتمین جلسه از دوره نهم کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق ایران به صورت مجازی برگزار و در این نشست ضمن بررسی مسائل مربوط به حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، الزامات تحقق شعار سال مورد توجه قرار گرفت.

5 تیر 1399

مرکز بهداشت مجازی دانشگاه بناب برای مقابله با ویروس کرونا راه اندازی شد

معاون دانشجویی دانشگاه بناب گفت: پس از شیوع ویروس کرونا در کشور مرکز بهداشت دانشگاه با موضوع مشاوره تلفنی به دانشجویان، کارکنان و دانشجویان راه اندازی شده است.

26 خرداد 1399

شرایط ادارات در روزهای پنجشنبه چگونه است؟

به گزارش تجارت نیوز، با توجه به تداوم اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و آغاز مرحله فاصله گذاری هوشمند از تاریخ 23/01/99 و در اجرای بند(14) از مصوبات چهاردهمین جلسه ستاد ملّی مقابله با ویروس کرونا که به شرح زیر به تایید ریاست جمهوری اسلامی ایران رسیده اعلام شده:

15 خرداد 1399

با هرگونه موارد تخلف زمینه ساز شیوع کرونا با قاطعیت برخورد می گردد

خبرنگاران/کردستان استاندار کردستان گفت: با هرگونه موارد تخلف زمینه ساز شیوع کرونا با قاطعیت برخورد می گردد لذا همه باید با همکاری هم در این مدت زمانی پیش بینی شده بتوانیم از شیوع بیماری در سطح استان جلوگیری و آن را کنترل کنیم.

24 اردیبهشت 1399

نامه جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی خطاب به وزیر امور خارجه

در قسمتی از نامه آورده شده است: سکوت مرگبار کنونی جامعه بشریت بر علیه این اقدام ننگین شاهد اسلام ستیزی در سایر کشورهای مسلمان ازقبیل دستگیری حاج الهام علی اف سرپرست حزب اسلام آذربایجان به همراه پنج نفر از اسلام گرایان هستیم.

12 اردیبهشت 1399

فرهنگی: اراده دولت بر بودجه ریزی عملیاتی بوده است

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی تاکید نمود: دولت نگاه بودجه ریزی بر مبنای عملیاتی در لایحه بودجه سال 1399 داشته است.

21 فروردین 1399

وزیر کشور: موردی از کرونا در کشور گزارش نشده است

رحمانی فضلی گفت: تا به حال موردی از کرونا در کشور گزارش نشده است، اما با توجه به مراودات با کشور چین امکان ویروس کرونا در کشور وجود دارد.

1 فروردین 1399

فراهم شدن حضور سرمایه گذاران در منطقه ویژه سرخس و دوغارون

اگر لایحه تبدیل منطقه ویژه مالی سرخس به منطقه آزاد در مجلس شورس اسلامی تا خاتمه فعالیت مجلس دهم نهایی گردد در مناطق مالی دوغارون و منطقه ویژه سرخس زمینه حضور سرمایه گذاران تسهیل می گردد.

28 اسفند 1398

نوباوه: جوانگرایی در مجلس لزوماً صحیح نیست

نماینده سابق مجلس گفت: خیلی از نمایندگان مجلس در گذشته جوان بودند اما خوب کار نمی کردند پس فکر جوان بهتر از فیزیک جوان است و ما باید به این سمت حرکت کنیم.

1 بهمن 1398

پلوسی: ترامپ به شرکای کُرد ما خیانت کرد

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در بیانیه ای دونالد ترامپ را متهم به خیانت به کُردها نموده و تحریمهای جدید دولت وی علیه ترکیه را در بهبود اوضاع در شمال سوریه غیرموثر دانست.

5 آذر 1398

ارائه لایحه چابک سازی شهرداری تهران به شورای شهر

شهردار تهران در خصوص موضوعات مختلفی از جمله ورود شهرداری به مسکن استیجاری، سفر شش روزه یکی از مدیران شهرداری به سوییس توضیحاتی را ارائه کرد.

11 شهریور 1398

مجلس جمهوری آذربایجان اصلاحات بودجه سال 2019 را تصویب کرد

مجلس جمهوری آذربایجان به لایحه اصلاحات قانون بودجه دولت آذربایجان برای سال 2019رای مثبت داد.

19 مرداد 1398

فروش 1085000 بشکه نفت خام در بورس انرژی

برگزاری 17 مرحله عرضه نفت خام و میعانات گازی در بورس انرژی در هفت ماه اخیر، به فروش یک میلیون و 85 هزار بشکه نفت خام منتهی شد.

7 مرداد 1398

یک کمیته کنگره به لغو اختیارات جنگی رئیس جمهوری آمریکا رای داد

یک کمیته مجلس نمایندگان آمریکا با طرحی که خواهان لغو اختیارات جنگی رئیس جمهوری این کشور است موافقت کرد.

3 مرداد 1398

ونزوئلا برای دریافت یاری های بین المللی اعلام آمادگی کرد

تهران - خبرنگاران - رئیس جمهوری ونزوئلا بیان نمود که این کشور آماده دریافت یاری های بین المللی است.

14 تیر 1398

استقرار نظامیان ارتش ونزوئلا در مرز با کلمبیا به دلایل امنیتی

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، ارتش ونزوئلا به دلایل امنیتی امروز شنبه در حال استقرار نظامیان این کشور در مرز با کلمبیا است.

27 خرداد 1398

موگرینی: مخالف هرگونه اقدام نظامی علیه ونزوئلا هستیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز دوشنبه اعلام نمود که این اتحادیه مخالف هر نوع اقدام نظامی علیه ونزوئلا چه از سوی طرف های خارجی و چه در چارچوب تحولات داخلی است.

25 خرداد 1398

به ریاست لاریجانی؛ جلسه علنی مجلس به منظور رسیدگی به لایحه بودجه 98 شروع شد

جلسه علنی امروز مجلس به منظور آنالیز لایحه بودجه 98 با حضور وکلای ملت شروع شد.

24 خرداد 1398

جلسات مدیران بوی کار بدهد، چهاربانده شدن 150کیلومتر از راه ها

به گزارش خبرنگاران، اکبر بهنام جو پیش از ظهر چهارشنبه در جلسه اقتصاد مقاومتی شهرستان پارس آباد توضیح داد: جلسات اقتصاد مقاومتی هر 45 روز در شهرستان های مختلف استان برگزار شده که با اجرایی شدن و آنالیز دقیق مصوبات می توان در راستای تحقق اهداف اشتغال آفرینی...

19 خرداد 1398

معاون رئیس جمهوری ایران با کارآفرینان صنعت گردشگری دیدار کرد

علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری و حسن قشقاوی سفیر ایران در اسپانیا با کارآفرینان و تورگردانان گردشگری ایران در سی ونهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری اسپانیا موسوم به فیتور دیدار و گفت وگو کردند.

12 خرداد 1398
تعداد: (26)