اخبار سیاسی

اعلام آمادگی دولت نجات ملی یمن برای مقابله با کرونا

وزیر اطلاع رسانی دولت نجات ملی و عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله بر آمادگی این دولت جهت همکاری برای مقابله با شیوع ویروس کرونا تأکید کرد.

14 خرداد 1399

سونامی تغییر در عادات مصرف و هدر رفت مواد غذایی با بحران کرونا

بحران ناشی از شیوع بیماری کووید -19 به آنچه که سونامی در نحوه خرید مواد غذایی از سوی مردم توصیف و در نتیجه هدر رفت مقادیر هنگفتی محصولات غذایی و خوراکی، منجر شده است.

13 خرداد 1399

کرونا، افزایش آمار مبتلایان در تونس به خاطر رعایت نکردن توصیه های بهداشتی

وزارت بهداشت تونس از افزایش بیماران کرونایی در این کشور به 596 نفر خبر داد.

9 خرداد 1399

رئیس جمهور عراق در آستانه استیضاح

عضو مجلس عراق گفت که رئیس جمهور این کشور به دلیل نقض قانون اساسی و مأمورکردن شخصیتی جنجالی برای تشکیل کابینه که موردتوافق فراکسیون اکثریت در مجلس نیست در معرض استیضاح قرار گرفته است.

2 خرداد 1399

پمپئو از عربستان خواست ثبات بازار های جهانی انرژی را تضمین کند

وزیر خارجه آمریکا از ولیعهد عربستان خواست تا برای ایجاد ثبات در بازار های جهانی انرژی همزمان با بحران ناشی از شیوع ویروس کرونا اقدام کند.

31 اردیبهشت 1399

کرونا عامل بستن مرزهای کشورهای شرق آفریقا، 99 سودانی به ویروس مبتلا شدند

کشورهای عضو سازمان بین دولتی توسعه شرق آفریقا به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در این منطقه بر ضرورت بسته بودن مرزهای کشورهای عضو این سازمان تاکید کردند.

31 اردیبهشت 1399

با هرگونه موارد تخلف زمینه ساز شیوع کرونا با قاطعیت برخورد می گردد

خبرنگاران/کردستان استاندار کردستان گفت: با هرگونه موارد تخلف زمینه ساز شیوع کرونا با قاطعیت برخورد می گردد لذا همه باید با همکاری هم در این مدت زمانی پیش بینی شده بتوانیم از شیوع بیماری در سطح استان جلوگیری و آن را کنترل کنیم.

24 اردیبهشت 1399

عدم بازگشت بحرینی ها از ایران بدلیل طائفه گری حاکمان بحرین است

به گزارش خبرنگاران، در پی لغو مجدد پرواز بازگشت بحرینی ها از مشهد به بحرین برای بار دوم توسط مسوولان بحرین به بهانه شیوع کرونا، شیخ حسین الدیهی جانشین دبیرکل جمعیت الوفاق گفت: تنها توجیه برای تاخیر در بازگرداندن شهروندان بحرینی از ایران طی یکماه گذشته...

23 اردیبهشت 1399

صنعت حمل و نقل هوایی متحول می گردد، ساخت هواپیمای کاملا الکتریکی ممکن می گردد؟

طراحی و فراوری هواپیماهای الکتریکی صنعت حمل و نقل هوایی را با تحولی عظیم روبرو ساخته و آینده جدید را پیش روی شرک های هواپیمایی قرار داده است.

23 اردیبهشت 1399

اکران یک فیلم جنجالی قبل از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا

به گزارش خبرنگاران به نقل از ورایتی، فیلم صحرا تریلری با موضوع مهاجرت سه هفته پیش از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در آمریکای شمالی راهی سینماها می گردد.

19 اردیبهشت 1399

ظریف: زمان تغییر سیاست های ورشکسته آمریکا فرارسیده است

وزیر خارجه کشورمان در توئیتی به سالروز ملی شدن صنعت نفت ایران اشاره نمود.

18 اردیبهشت 1399

تاثیر مداخلات غیردارویی بر کاهش مرگ ومیر ناشی از کووید 19

شیوع 19-Covid به طور چشمگیری تمام جهان را تحت تاثیر خود قرار داده و خطری که به موجب این ویروس سامت انسانها را تهدید می نماید، بعد از ویروس آنفلوآنزای سال 1918 میلادی، بی سابقه است.

18 اردیبهشت 1399

خبرنگاران وزیر آموزش و پرورش: روحانی دغدغه آموزش دانش آموزان را دارد

تهران - خبرنگاران - وزیر آموزش و پرورش در یادداشتی در توئیتر نوشت: رئیس جمهوری دکتر حسن روحانی دغدغه و نگرانی بخش آموزش دانش آموزان را دارد.

13 اردیبهشت 1399

نامه جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی خطاب به وزیر امور خارجه

در قسمتی از نامه آورده شده است: سکوت مرگبار کنونی جامعه بشریت بر علیه این اقدام ننگین شاهد اسلام ستیزی در سایر کشورهای مسلمان ازقبیل دستگیری حاج الهام علی اف سرپرست حزب اسلام آذربایجان به همراه پنج نفر از اسلام گرایان هستیم.

12 اردیبهشت 1399

ترامپ شرایط اضطرار ملی درباره ایران را تمدید کرد

به گزارش خبرنگاران، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا امروز (پنجشنبه) با صدور یک بیانیه گفت که شرایط اضطرار ملی در قبال ایران را برای یک سال آینده (بعد از 15 مارس سال 2020) تمدید می نماید.

11 اردیبهشت 1399

کروناویروس؛ ترسناک یا خطرناک

خبرنگاران/فارس هفته سوم از اعلام رسمی ورود کروناویروس به ایران را طی می کنیم و علیرغم تمام هشدارها و توصیه ها، همچنان شاهد وجود استرس های در شهروندان هستیم، به گونه ای که برخی افراد جای آنکه خطر ابتلا به بیماری را جدی گرفته و راهکارهای توصیه شده برای...

8 اردیبهشت 1399

وزیر خارجه هند: گروه پزشکی ما امروز به ایران می رسد

وزیر امور خارجه هند از ارسال یک تیم پزشکی این کشور به ایران برای مورد آزمایش قرار دادن شهروندان هندی و همکاری بر سر تدارکات بازگشت آن ها اطلاع داد.

3 اردیبهشت 1399

سود بانکی سرگشته و یله بلای جان مردم شده است

به گزارش خبرنگاران، قاسم احمدی لاشکی در جلسه علنی امروز مجلس و در نطق میان دستور با تشکر از کوشش های رئیس جمهور و دستگاه دیپلماسی در جریان مذاکرات هسته ای و با اشاره به شروع اجرای برجام، گفت: امیدواریم دوران پسابرجام و پساتحریم، دورانی هدفمند و با برنامه...

28 فروردین 1399

بیانیه ترامپ در آستانه امضای توافقنامه با طالبان

فارس نوشت: رئیس جمهور آمریکا درباره امضای توافقنامه صلح با طالبان بیانیه ای منتشر کرده و در آن خبر داده که به زودی با حضور وزیر خارجه این کشور این توافق امضا خواهد شد.

27 فروردین 1399

سناتور شومر: منصوب ترامپ برای سرپرستی اطلاعات ملی، عامل خارجی است

رئیس اقلیت دموکرات ها در مجلس سنای آمریکا فاش کرد: ریچارد گرنل منصوب ترامپ برای سرپرستی اطلاعات ملی آمریکا یک عامل خارجی است؛ وزارت دادگستری آنالیز کند.

24 فروردین 1399
تعداد: (139)