تکواندو

نونهال پر افتخار نظرآباد

راضیه شعبانی- البرز- خبرنگار:تکواندو در البرز با بیش از 100 قهرمان توانسته صندلی ویژه ای را در کشور به خود اختصاص دهد. علاوه بر کسب سکوهای نخست مسابقات کشوری، این ورزشکاران در آسیا و دنیا هم در رده های سنی مختلف، افتخارآفرینی بسیاری نموده اند.

19 مهر 1398

خانه تکواندو متعلق به اهالی تکواندوست، منتظر حضور پیشکسوتان هستیم

سرمربی تیم ملی تکواندو با بیان مطلب فوق به خبرنگاران گفت: حضور استاد حسن ملکی با سابقه طولانی در ورزش تکواندو و پیشینه سرمربیگیری تیم ملی در اردو تیم ملی خیلی برای ما اهمیت داشت و باعث شد تا اعضای تیم ملی با انگیزه بیشتری تمرین نمایند و ان شاالله با ادامه...

18 مرداد 1398

باخ میهمان ویژه رقابتهای تکواندو قهرمانی دنیا

به گزارش خبرنگاران، انگلستان برای اولین بار در تاریخ 18 ساله رقابتهای قهرمانی تکواندو دنیا از روز 15 می (25 اردیبهشت ماه) میزبان بیست و چهارمین دوره رقابتهای قهرمانی دنیا در سالن ورزشی منچستر یا همان منچستر آره نا می باشد. مسابقاتی که روی هفت شیء هاپ چانگ...

27 تیر 1398

13 بانوی تکواندوکار در اردوی تیم ملی باقی ماندند، دختران هوگوپوش اعزامی به مسابقات کیش معین شدند

مسابقات انتخابی تیم ملی تکواندوی بانوان کشورمان برگزار گردید و در رده سنی بزرگسالان 13 هوگوپوش و در رده سنی نوجوانان 10 تکواندوکار در اردوها باقی ماندند.

9 خرداد 1398

راهیابی 32 تکواندوکار به اردوی تیم ملی، سونامی خط خورد، نابودگر در انتظار تصمیم پزشکان

مسابقات آزاد کشوری جوانان و بزرگسالان مردان روز گذشته (شنبه - 15 دی ماه) به خاتمه رسید و در نهایت 32 هوگوپوش موفق شدند به اردوی تیم ملی تکواندو راه پیدا نمایند.

30 اردیبهشت 1398