خبر تازه مترجم استراماچونی از آخرین شرایط او

به گزارش گفتگوی عادلانه، مترجم سرمربی ایتالیایی استقلال بعد از برد این تیم مقابل شاهین گفت که استراماچونی به او گفته اگر پول تا دوشنبه واریز گردد برخواهد گشت.

خبر تازه مترجم استراماچونی از آخرین شرایط او

خبرآنلاین؛ مترجم استراماچونی بعد از ملاقات استقلال مقابل شاهین حرف های جدیدی عنوان نمود. او در مورد آخرین شرایط سرمربی آبی ها گفت: بعد از ویدئویی که در فضای مجازی از ایشان پخش شد و بیان کرد که به استقلال بر نمی گردد من با او بعد از بازی صحت کردم که گفت اگر تا دوشنبه پول به حسابش واریز گردد، به استقلال بر می گردد.

یوسف دانشیار ادامه داد: ناراحتی استراماچونی به این دلیل بوده که چرا عزم و اراده ای جدی برای فراهم شدن سازوکار بازگشتتش به ایران فراهم نشده و دوم اینکه چرا وقتی پول به حسابش واریز نشده در خبرها این طور اعلام نموده اند که پول کاملاً پرداخت شده است. استراماچونی گفت رسید بانکی که امروز رسانه ای شد برای حساب او نبوده و تنها رسید انتقال پول به یک بانک دیگر در ایتالیا بوده است. البته خود استراماچونی نیز تعجب نموده بود که چرا این پول به بانک سپه که جزو اولین بانک های تحریم شده بود, واریز شده است!

مترجم سرمربی آبی ها درباره شرایط فعلی استرا هم گفت: ایشان بازی امروز را با دو دقیقه تأخیر نگاه می کرد و در بین دو نیمه نیز نکاتی را به من گفت و من این نکات را ارائه کردم. حتی او تعویض ها و زمان این کار را هم گفت.

اگر تا دوشنبه پول به حسابش واریز گردد بر می گردد

بعد از ویدئویی که در فضای مجازی از ایشان پخش شد و بیان کرد که به استقلال بر نمی گردد من با او بعد از بازی صحت کردم که گفت اگر تا دوشنبه پول به حسابش واریز گردد، به استقلال بر می گردد.

منبع: توریسم آنلاین

به "خبر تازه مترجم استراماچونی از آخرین شرایط او" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر تازه مترجم استراماچونی از آخرین شرایط او"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید