سالاری: می خواهیم بهترین فصل تاریخ صنعت نفت را رقم بزنیم، ترسی از استقلال نداریم

به گزارش گفتگوی عادلانه، ناصر سالاری، دروازه بان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: ترسی از استقلال نداریم و کوشش می کنیم در این بازی امتیاز بگیریم.

سالاری: می خواهیم بهترین فصل تاریخ صنعت نفت را رقم بزنیم، ترسی از استقلال نداریم

ناصر سالاری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی گفتگوی عادلانه درباره نمایش نه چندان خوب تیمش در بازی با نساجی گفت: ما برای این بازی با شرایط خاصی به قائمشهر رفتیم. قرار بود از آبادان با پرواز مستقیم به ساری برویم که بعد از حضور در فرودگاه هشت ساعت معطل شدیم و در نهایت هم پرواز لغو شد. حتی پرواز ما به تهران هم چهار ساعت تأخیر داشت و با اتوبوس به قائمشهر رفتیم و ساعت چهار صبح رسیدیم. بعضی کارشکنی ها هم باعث شد تا روز قبل از بازی روی چمن مصنوعی تمرین نکنیم. در مجموع برای این بازی شرایط خوبی نداشتیم، ولی با این حال یک امتیاز گرفتیم.

دروازه بان تیم فوتبال صنعت نفت که در این بازی با چند واکنش خوب مانع از باز شدن دروازه تیمش شد، در خصوص عملکرد خوبش تأکید کرد: بچه های تیم خیلی زحمت کشدند تا در کارهای دفاعی کم نقص باشیم، وقتی هم توپی از دفاع عبور می کرد من باید خودم را نشان می دادم. خدا را شکر که دروازه ما در این بازی باز نشد.

سالاری در پاسخ به این پرسش که با توجه به شرایط فعلی استقلال ترسی از قدرت این تیم ندارید؟، گفت: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد و بازی ها قابل قیاس با هم نیستند. ما سال جاری نتایج خوبی گرفتیم و از برابر استقلال هم ترسی از حریف نخواهیم داشت. استقلال تیم قابل احترامی است و می دانیم بازی سختی در پیش داریم، ولی می خواهیم در استادیوم آزادی امتیاز بگیریم.

وی در سرانجام توضیح داد: خدا را شکر تا الان عملکرد خوبی داشتیم و می خواهیم بهترین فصل تاریخ صنعت نفت را رقم بزنیم. امیدوارم با نتایج خوبی که می گیریم طرفداران صنعت نفت را شادمان کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سالاری: می خواهیم بهترین فصل تاریخ صنعت نفت را رقم بزنیم، ترسی از استقلال نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سالاری: می خواهیم بهترین فصل تاریخ صنعت نفت را رقم بزنیم، ترسی از استقلال نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید