سولسشایر: برخی از مردم فکر می نمایند انتقاد کردن از هر چیزی یک امتیاز است!

به گزارش گفتگوی عادلانه، سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد از وضعیتی که شاگردانش بعد از کسب دو برد متوالی مهم در لیگ برتر انگلیس دارند، راضی است.

سولسشایر: برخی از مردم فکر می نمایند انتقاد کردن از هر چیزی یک امتیاز است!

به گزارش گفتگوی عادلانه، در دو برد مهم اخیر تیم فوتبال منچستریونایتد مقابل تیم های تاتنهام و منچسترسیتی، جسی لینگارد نقش پررنگی ایفا کرد. درخشش او در این بازی ها در حالی بود که او از ابتدای فصل عملکرد پرفراز و نشیبی داشت و به خاطر این بی ثباتی با نقدها فراوانی روبرو بود. با توجه به اینکه او پیش از این بازی ها تأثیر چندانی برعملکرد شیاطین سرخ نداشت و آمار ضعیفش - مجموعاً 20 بازی شامل تنها 6 بازی در ترکیب اصلی من یونایتد در لیگ برتر و تنها یک گل و یک پاس گل - این نقدها بی دلیل نبوده است. علاوه بر این ها لینگارد در خارج از زمین بازی هم حاشیه هایی داشته که مربوط به چند پست او در فضای مجازی بوده است. برخی نیز افت او را به عدم تمرکز به خاطر فعالیت همزمان در شرکت فراوری پوشاک متعلق به خودش ربط داده اند.

با این حال درخشش این بازیکن 27 ساله مقابل شاگردان ژوزه مورینیو و پپ گواردیولا بهانه ای شد که سولسشایر پاسخ نقدها را بدهد. سولسشایر که تیمش به رده پنجم جدول صعود نموده و شانس خود را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل آینده افزایش داده ، گفت: همه ما یکسری مسائل در داخل و خارج از زمین بازی داریم که باید به آنها رسیدگی کنیم. اینکه لینگارد سرگرم چه اموری است هم بین خودمان باقی می ماند. برای من این مهم است که او دوباره خودش را پیدا نموده است. او با جان و دل برای منچستریونایتد کار می نماید. او یک منچستری است و رویکرد و عملکردش فوق العاده بوده است.

افت اخیر لینگارد سبب خط خوردن نام او از فهرست ملی پوشان انگلیس هم شده بود اما سرمربی شیاطین سرخ امیدوار است که این بازیکن بتواند از برهه سختی که در آن قرار گرفته است، عبور کند. سولسشایر اضافه نمود: همه می توانند از هر چیزی انتقاد نمایند و این چیزی است که برخی از مردم فکر می نمایند برای آنها یک امتیاز محسوب می گردد. من اما به عنوان یک سرمربی، وظیفه دارم که این پسرها را در اوقات خوب و بد همراهی کنم. کار کردن با لینگارد فوق العاده است. لینگارد جزو ذخیره های من بود و مقابل برنلی به او فرصت بازی دادم. خوشحالم که می بینم او دوباره به روزهای گذشته اش برگشته است.

منچستریونایتد پنجشنبه شب در آخرین بازی اش از مرحله گروهی لیگ اروپا به مصاف آلکمار هلند می رود که این سرآ غاز یک دوره پرمشغله برای شیاطین سرخ است که در آن با تیم های اورتون، واتفورد، نیوکاسل، برنلی و آرسنال روبه رو می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سولسشایر: برخی از مردم فکر می نمایند انتقاد کردن از هر چیزی یک امتیاز است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سولسشایر: برخی از مردم فکر می نمایند انتقاد کردن از هر چیزی یک امتیاز است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید