سلامتی و پزشکی

کرونا، افزایش آمار مبتلایان در تونس به خاطر رعایت نکردن توصیه های بهداشتی

وزارت بهداشت تونس از افزایش بیماران کرونایی در این کشور به 596 نفر خبر داد.

9 خرداد 1399

ارزشمندترین استارت آپ های جهان در 2020

یک شرکت بزرگ اعلام کرده است که انتظار دارد شرکت های کوچک زیرمجموعه اش در دو فصل آینده 30 درصد درآمدشان را از دست بدهند و ناچار به کاهش هزینه های جاری شان بشوند.

9 خرداد 1399

اجرای فاصله گذاری هوشمند از هفته آینده

خبرنگاران/مرکزی استاندار مرکزی گفت: در حال حاضر بویژه در نیمه اول فروردین شرایط شیوع ویروس کرونا در استان فرایند تثبیت داشته و با شیبی ملایم به سمت کاهش حرکت می کند.

6 خرداد 1399

قشنگ ترین جای ایران برای سفر پاییزی

بسیاری از مردم فکر میکنند بهترین مکان برای گردش خارج از کشور است در صورتی که ایران بهترین و جذاب ترین مکان برای سفر به خصوص سفر پاییزی است.

6 خرداد 1399

خبرنگاران اجازه مصادره نیازهای پزشکی از بخش خصوصی نیویورک صادر شد

نیویورک- خبرنگاران- شهردار نیویورک از احتیاج این شهر به 15 هزار دستگاه تنفس مصنوعی و 85 هزار تخت بیمارستانی برای بیماران گرفتار کووید-19 اطلاع داد و گفت پلیس، آتش نشانی و کلانتر نیویورک اجازه مصادره احتیاجهای پزشکی از بخش خصوصی را دارند.

3 خرداد 1399

کرونا عامل بستن مرزهای کشورهای شرق آفریقا، 99 سودانی به ویروس مبتلا شدند

کشورهای عضو سازمان بین دولتی توسعه شرق آفریقا به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در این منطقه بر ضرورت بسته بودن مرزهای کشورهای عضو این سازمان تاکید کردند.

31 اردیبهشت 1399

خبرنگاران 68 سبزی کار متخلف به دستگاه قضایی کردستان معرفی شدند

سنندج - خبرنگاران - رییس گروه محیط زیست و سلامت غذا سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: 68 سبزی کار متخلف در این استان به دلیل فراوری محصول ناسالم به مراجع قضایی معرفی شدند.

29 اردیبهشت 1399

چگونه آش آلو خوشمزه بپزیم؟

به گزارش زندگی امروز ،با سرد شدن هوا و گسترش بیماری سرماخوردگی افراد به دنبال پیشگیری از این بیماری و یا درمان سریعتر آن هستند. از آن جایی که سبزیجات از ترکیبات اصلی انواع آش مانند آش شلغم ، آش کلم و… می باشد، بنابراین مردم ترجیح می دهند این نوع غذاها...

27 اردیبهشت 1399

خبرنگاران کارشناسان: قرنطینه خانگی در فرانسه باید 6 هفته ادامه یابد

تهران- خبرنگاران- شورای کارشناسان علمی در توصیه هایی به دولت امانوئل مکرون اعلام کردند برای مهار ویروس کرونا، قرنطینه خانگی در فرانسه باید 6 هفته ادامه یابد.

25 اردیبهشت 1399

با هرگونه موارد تخلف زمینه ساز شیوع کرونا با قاطعیت برخورد می گردد

خبرنگاران/کردستان استاندار کردستان گفت: با هرگونه موارد تخلف زمینه ساز شیوع کرونا با قاطعیت برخورد می گردد لذا همه باید با همکاری هم در این مدت زمانی پیش بینی شده بتوانیم از شیوع بیماری در سطح استان جلوگیری و آن را کنترل کنیم.

24 اردیبهشت 1399

عدم بازگشت بحرینی ها از ایران بدلیل طائفه گری حاکمان بحرین است

به گزارش خبرنگاران، در پی لغو مجدد پرواز بازگشت بحرینی ها از مشهد به بحرین برای بار دوم توسط مسوولان بحرین به بهانه شیوع کرونا، شیخ حسین الدیهی جانشین دبیرکل جمعیت الوفاق گفت: تنها توجیه برای تاخیر در بازگرداندن شهروندان بحرینی از ایران طی یکماه گذشته...

23 اردیبهشت 1399

آمار مبتلایان به کرونا در عربستان به 562 نفر رسید

به گزارش خبرنگاران به نقل از روسیا الیوم، وزارت بهداشت عربستان سعودی امروز گفت که 51 مورد جدید از ابتلا به ویروس کرونا در این کشور ثبت شده است.

22 اردیبهشت 1399

خبرنگاران تعداد بیماران کرونا در ایلام به 183 نفر رسید

ایلام - خبرنگاران - رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: مجموع مبتلایان به ویروس کرونا در این استان با افزایش 17 مورد جدید به 183 نفر رسید.

21 اردیبهشت 1399

تاثیر مداخلات غیردارویی بر کاهش مرگ ومیر ناشی از کووید 19

شیوع 19-Covid به طور چشمگیری تمام جهان را تحت تاثیر خود قرار داده و خطری که به موجب این ویروس سامت انسانها را تهدید می نماید، بعد از ویروس آنفلوآنزای سال 1918 میلادی، بی سابقه است.

18 اردیبهشت 1399

ستاد حمایت از مقابله با بحران کرونا در انجمن چشم پزشکی

رئیس انجمن چشم پزشکی ایران از تشکیل ستاد حمایت از مقابله با بحران کرونا در انجمن چشم پزشکی ایران اطلاع داد.

18 اردیبهشت 1399

احتمال آغاز تمرینات پرسپولیس از هفته دوم فروردین

بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس همچنان در انتظار زمان آغاز تمرینات تیم شان از سوی کادرفنی هستند.

16 اردیبهشت 1399

نگاهی به گروه مجازی همیاری چین و ایران برای مقابله با کرونا

گروهی از داوطلبان چینی و ایرانی برای همدلی و کمک با مردم ایران، در فضای مجازی گرد هم آمدند و تیم همکمک چین و ایران را برای پیشگیری و مهار ویروس کرونا تشکیل دادند.

15 اردیبهشت 1399

خبرنگاران وزیر آموزش و پرورش: روحانی دغدغه آموزش دانش آموزان را دارد

تهران - خبرنگاران - وزیر آموزش و پرورش در یادداشتی در توئیتر نوشت: رئیس جمهوری دکتر حسن روحانی دغدغه و نگرانی بخش آموزش دانش آموزان را دارد.

13 اردیبهشت 1399

استارت پرسپولیس با مجوز از کمیته مبارزه با ویروس کرونا

تیم فوتبال پرسپولیس برای شروع دوباره تمریناتش مجوز گرفت.

10 اردیبهشت 1399

کروناویروس؛ ترسناک یا خطرناک

خبرنگاران/فارس هفته سوم از اعلام رسمی ورود کروناویروس به ایران را طی می کنیم و علیرغم تمام هشدارها و توصیه ها، همچنان شاهد وجود استرس های در شهروندان هستیم، به گونه ای که برخی افراد جای آنکه خطر ابتلا به بیماری را جدی گرفته و راهکارهای توصیه شده برای...

8 اردیبهشت 1399
تعداد: (104)